Nowe szkolenie online - Pewność Siebie 4.0!

Zobacz darmową próbkę szkolenia!

Odtwórz wideo

Konkretne i merytoryczne szkolenie online, dzięki któremu w zaledwie godzinę poznasz aż 7 sprawdzonych i skutecznych technik, otrzymasz 7 ćwiczeń w formie PDF, poznasz autorską filozofię LEADERIS, a do zakupionego szkolenia dostęp będziesz mieć przez całe 12 miesięcy!

Promocja na całe szkolenie:

99 zł

49 zł!

100 zł

49 zł!

Odtwórz wideo

Kim jestem?

Nazywam się Joanna Burnos. 

Przygotowałam dla Ciebie kilka najważniejszych informacji o mnie, abyś mógł/mogła lepiej zrozumieć na czym polega moja pomoc w ramach LEADERIS Institute.

Wykorzystuję moje dotychczasowe doświadczenie zdobyte jako przedsiębiorczyni w branży konsultingowej, wykładowczyni akademicka, doradczyni ds. międzynarodowych oraz inwestorka w sektorze nieruchomości, aby wspierać ambitne osoby w rozwoju oraz pomagać osiągać poszczególne cele w różnych dziedzinach życia.

Dlaczego Pewność Siebie 4.0?

Wielokrotnie w moim życiu przekonałam się, że w wielu sytuacjach to właśnie pewność siebie okazywała się kluczem do sukcesu.

Pozornie to tylko cecha charakteru, jednak okazuje się na tyle istotna, że dzięki jej świadomości, a następnie odpowiedniemu wykorzystaniu w praktyce, jesteśmy w stanie dać z siebie 100%, otrzymując w zamian od życia jeszcze więcej!

To zmotywowało mnie do stworzenia specjalnego szkolenia online, dzięki któremu podczas godzinnego filmiku w maksymalnie przystępnej formie przekażę Ci solidną dawkę wiedzy oraz motywacji, której każdy dzisiaj potrzebuje! 

Członkini:

Pewność Siebie 4.0

Tysiące osób doceniły szkolenie Joanny Burnos!

Laureatka nagrody Polish BusinessWomen Awards

Bezpieczna i przystępna forma szkolenia ONLINE!

Bez wychodzenia z domu

Szkolenie zostało stworzone w formie filmiku, dzięki czemu zawsze możesz je zatrzymać, przewinąć lub wrócić później! Potraktuj to jako godzinną przerwę od codzienności, łącząc przyjemne z pożytecznym!

Tylko 60 minut Twojego czasu

Zaledwie w godzinę możesz naprawdę odmienić swoje życie! Wszystkie informacje zostały zawarte w jak najbardziej przystępnej formie dla użytkownika, umożliwiając ich szybkie i łatwe zapamiętanie!

Gwarancja najbardziej wartościowej wiedzy

Szkolenie zostało stworzone przez samą Joannę Burnos, wielokrotnie nagradzaną i wyróżnianą mówczynię motywacyjną oraz mentorkę dzisiejszych czasów. Projekt wykonany pod szyldem LEADERIS Institute gwarantuje najwyższy poziom szkolenia!

Jak uzyskać dostęp do szkolenia?

Ostatnie dni promocji - pełne szkolenie w promocyjnej cenie 49 zł!

Każdy może zwiększyć swoją pewność siebie i osiągać założone cele, a ponadto robić to szybciej i lepiej!  

Wykonaj znaczący krok w kierunku swojego rozwoju osobistego i zapoznaj się z kursem, który przygotowałam specjalnie dla Ciebie!