Jak zyskać lepsze życie, dzięki zwiększonej pewności siebie?

Zarejestruj się i otrzymaj dostęp do szkolenia za darmo!

Jak zyskać lepsze życie, dzięki zwiększonej pewności siebie?

Zarejestruj się i otrzymaj dostęp do szkolenia za darmo!

Co nam daje Pewność Siebie?

Pozwala lepiej radzić sobie z niepowodzeniami

Im większa pewność siebie, tym mniej dotyka nas porażka i odrzucenie. Upadamy i zaraz się podnosimy! Bo wierzymy w siebie, w swoje cele i marzenia. Znamy swoje mocne strony. Nie przejmujemy się oceną innych. Jesteśmy dużo bardziej odporni na krytykę. Dzięki temu, pomimo chwilowych niepowodzeń, podejmujemy kolejne próby i w rezultacie osiągamy nasze zamierzenia.

Wpływa na bardziej pozytywne relacje z innymi ludźmi

Pewność siebie jest kluczem do szczęśliwych stosunków z innymi ludźmi. Im mamy większą pewność siebie, tym bardziej siebie lubimy, a im bardziej lubimy siebie, tym bardziej lubimy innych ludzi i tym bardziej inni lubią nas. Szanujemy innych, bo mamy świadomość, że nikt nie jest doskonały i każdy z nas jest w czymś dobry.

Pewność Siebie zwiększa otwartość na nowe doświadczenia

Osoby bardziej pewne siebie, mają dużo większą ciekawość świata i dużo mniejszy lęk przed nieznanym. Z radością próbują nowych rzeczy, chętniej eksperymentują. To sprawia, że się świetnie adaptują w dzisiejszym niestabilnym świecie.

Pewność Siebie pozwala na większą koncentrację na teraźniejszość

Dzięki zbudowaniu pewności siebie na solidnych, wewnętrznych źródłach czerpiemy więcej radości z bycia tu i teraz. Mniej martwimy się przyszłością i nie rozpamiętujemy tego, co za nami. Jest w nas więcej uważności i skupienia na codziennym korzystaniu z życia.

Daje nam większe zaufanie do samych siebie

Osoby z większą pewnością siebie bardziej ufają swojej intuicji. To sprawia, że szybciej podejmują decyzje, pomimo obaw i wątpliwości. Odbierane są też jako bardziej niezależne, bo decyzje podejmują samodzielnie, a opinie innych osób nie determinują ich postępowania.

Pewność Siebie wpływa na poczucie wolności i kontroli nad własnym życiem

Osoby pewne siebie nie boją się wyznaczać sobie celów, potrafią kontrolować swoje reakcje, emocje i myśli. Osoby pewne siebie wyznaczają długoterminowe cele. Mają świadomość swoich wcześniejszych dokonań oraz niepowodzeń. To motywuje je do działania i pozwala lepiej przygotować się na ewentualne trudności.

Większa Pewność Siebie ułatwia bycie liderem

Ludzie podążają za tymi, którzy są pewni siebie. Poszukujemy ludzi, którzy są odważni, którzy będą nas wspierać, którzy mają swoje wizje i wierzą w nie z całym przekonaniem! Szukamy silnych ludzi, a takimi są osoby, które potrafią zbudować pewność siebie w oparciu o samoświadomość.

Pewność Siebie rozwija naszą kreatywność

Badania dowodzą, że im większa pewność siebie, tym większe zdolności do oryginalnego myślenia i rozwiązywania problemów, nawet wówczas, gdy znajdujemy się w sytuacjach stresowych. Większa pewność siebie to baza do życia z większą wyobraźnią.

Większa Pewność Siebie sprawia, że zarabiamy więcej

Osoby bardziej pewne siebie, potrafią skuteczniej bronić swojego stanowiska. Mają wysokie przekonanie o własnej wartości. To daje im dużo większe szanse powodzenia w negocjacjach, sprzedaży i umiejętności prowadzenia efektywnych prezentacji. Osoby pewne siebie potrafią skutecznie rozmawiać o awansie i podwyżce. 

 
Pewność Siebie wpływa na to, czy i jak realizujemy nasze marzenia

Brak pewności siebie sprawia, że ludzie czują się słabi, niegodni, nie wystarczająco dobrzy, by realizować swoje marzenia. Rzadziej wychodzą poza swoją strefę komfortu, a rozwój leży tylko poza nią. 

Joanna Burnos - Laureatka nagrody Polish BusinessWomen Awards

Co tracisz przez brak Pewności Siebie?

Wielokrotnie w moim życiu przekonałam się, że w wielu sytuacjach to właśnie pewność siebie okazywała się kluczem do sukcesu.

Pozornie to tylko cecha charakteru, jednak w LEADERIS podchodzimy do niej jako do kluczowej kompetencji przyszłości. Dzięki uświadomieniu sobie jej znaczenia jesteśmy w stanie wieść życie o jakim marzymy. Możemy dawać z siebie dużo, ale jeszcze więcej otrzymywać!

To zmotywowało mnie do stworzenia specjalnego szkolenia online, dzięki któremu podczas godzinnego filmiku w maksymalnie przystępnej formie przekażę Ci solidną dawkę wiedzy oraz motywacji, której każdy dzisiaj potrzebuje! 

Wszystkie szkolenia Joanny Burnos

Jak działa darmowy dostęp?

Oferujemy darmowy dostęp do szkolenia Pewność Siebie 4.0 na 14 dni dla pierwszych 100 zarejestrowanych użytkowników! Po rejestracji uzyskujesz dostęp do szkolenia w formie video oraz 7 ćwiczeń w formie PDF. Rejestracja jest prosta i szybka:

  1. Kliknij w przycisk “Skorzystaj z kursu za darmo”
  2. Zarejestruj się
  3. Zostaniesz przekierowany na stronę ze szkoleniem video!

Rekomendują nas

Najczęściej zadawane pytania

Pewność Siebie to nie tylko cecha charakteru czy osobowości, to kluczowa kompetencja przyszłości, bez której w tak dynamicznie zmieniających się warunkach trudno odnosić sukcesy. Zdrowa pewność siebie zbudowana na solidnych fundamentach to baza dla szczęśliwych relacji, rozwoju osobistego i spełnienia w życiu zawodowym.

Pewności Siebie można się nauczyć. Każda i każdy z nas niezależnie od naszej przeszłości, czasem trudnych doświadczeń, jest w stanie zbudować swoją pewność siebie. Nie jest tak, że z pewnością siebie się rodzimy bądź nie. 

W budowaniu Twojej silnej pewności siebie ćwiczenia są konieczne. Życie niemal codziennie stawia na naszej drodze wyzwania. Raz mniejsze, czasem większe, ale okazji do ćwiczenia Twojej Pewności Siebie na pewno nie brakuje. Ćwiczenia dołączone do tego materiału są bardzo ważnym elementem na Twojej drodze do zbudowania życia osoby pewnej siebie. Warto regularnie do nich wracać. 

Punktem wyjścia zawsze powinno być podjęcie decyzji: Tak, chcę być osobą pewną siebie, chcę zbudować swoją pewność siebie. Zarejestruj się, odbierz dostęp do szkolenia. Wygospodaruj dla siebie godzinę. Tylko Ty, nasz materiał video, notatki i ćwiczenia. Ważny jest dobry, energiczny początek 🙂 

Co masz do stracenia?

Co możesz zyskać?

Kurs zawiera tylko 100 miejsc z darmowym dostępem, zobacz ile jeszcze pozostało!

Pozostało darmowych kont: 47 / 100

Wykorzystaj swoją szansę!