Zależy mi na budowaniu pewności siebie kobiet i mężczyzn, Polek i Polaków, przedsiębiorców, pracowników korporacji i budżetówki, rowerzystek i rolkarzy, mięsożernych i wegan! 🙂 Krótko mówiąc wszystkich ludzi, którzy marzą o lepszym życiu. Wiem, że wtedy jako naród będziemy po prostu szczęśliwsi. Jak to robimy w LEADERIS Institute przekonała się już dość pokaźna grupa osób! Szkolenie online “Pewność Siebie 4.0” to wstęp do nowego rozdziału w życiu naszych kursantów!

Co jest dla mnie największą satysfakcją? Wiadomości, które od Was otrzymuję (przykłady poniżej). Szczerze wzruszam się ilekroć czytam takie słowa… Wiele osób pisze, że zarażam energią do działania, ale ja też przyznaję otwarcie: to działa w dwie strony! Wasze komentarze dodają wiatru w żagle! To dopiero początek, dużo pracy przed nami! Dmuchajmy w te nasze żagielki sobie na wzajem!

Szkolenie online “Pewność Siebie 4.0” w promocyjnej cenie 49 złotych można było nabyć do końca września, ale chcemy aby dotarło do jak największej liczby osób, dlatego też przedłużamy promocję do końca października! Korzystajcie na zdrowie 🙂

Dziękuję, że jesteście!

Joanna Burnos