Joanna burgos - leaderis

Joanna Burnos

Przedsiębiorczyni, liderka, mówczyni motywacyjna,
wykładowczyni akademicka,
inwestorka.

Nazywam się Joanna Burnos. Jestem liderką-supporterką, wspieram kobiety i mężczyzn, firmy oraz organizacje w drodze na szczyt. Liderki i Liderzy nowej generacji – to mój cel! Wszędzie Ich potrzebujemy: w domu, biznesie, życiu publicznym.

Lubię dzielić się wiedzą i wzmacniać innych w spełnianiu ich marzeń. Swoją drogę zawodową rozpoczęłam w 2007 roku w międzynarodowej korporacji finansowej w Brukseli, po 5 latach postanowiłam zaryzykować (wbrew wielu doradcom) i tworzyć wspólnie z mężem firmę konsultingową, która po kilku latach naszej ciężkiej pracy okazała się liderem w swojej branży w Polsce i Środkowej Europie. Dziś jest częścią globalnej organizacji. W międzyczasie spełniałam się także jako ekspertka w dziedzinie polityki zagranicznej, wykładowczyni akademicka Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Instytucie Spraw Międzynarodowych, a moją pasją i dodatkowym źródłem dochodów stało się inwestowanie w nieruchomości.

Wielowymiarowe doświadczenie zawodowe dało mi możliwość pracy z ludźmi z całego świata i rozwijania moich kompetencji na wielu płaszczyznach. Jestem za nie wdzięczna. Czasem kosztowało mnie to dużo odwagi i determinacji, czasem bywało pod górkę, zawsze jednak byłam wierna zasadom: mierz wysoko i nie daj się zaszufladkować! Nieustanny rozwój połączony z umiejętnym odpuszczaniem (tak, czasem trzeba odpuszczać) to moja taktyka w drodze do wielowymiarowego sukcesu.

Jestem absolwentką anglojęzycznego programu Bachelor Business Administration in Management oraz studiów magisterskich, specjalność: Psychologia w Zarządzaniu w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Odbyłam stypendium w Solvay Business School przy Wolnym Uniwersytecie w Brukseli. Jestem także absolwentką rocznego podyplomowego programu edukacyjnego Europejskiej Akademii Dyplomacji, specjalność: Dyplomacja Unii Europejskiej oraz European Women’s Academy, międzynarodowego programu kształcącego liderki z całej Europy. Posługuję się biegle językiem angielskim i niemieckim.

Prywatnie szczęśliwa kobieta, żona i mama dwóch synów.

Więcej z mojego życia możecie zobaczyć na moim Instagramie, dlatego serdecznie zapraszam do obserwowania mnie zarówno na Instagramie jak i Facebooku. Do zobaczenia!