Jak martwić się mniej?

9 metod na spokojniejsze życie

Jak martwić się mniej?

9 metod na spokojniejsze życie

Jakie są korzyści życia z mniejszą ilością Zmartwień?

Joanna Burnos - Laureatka nagrody Polish BusinessWomen Awards

Jakie są negatywne konsekwencje zamartwiania się?

Nadmierne zamartwianie się znacząco wpływa na jakość Twojego życia.

Już w perspektywie krótkoterminowej dostrzegamy, jak bardzo stres wynikający z zamartwiania się dotyka nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Marnujesz swój cenny czas i energię. Tracisz poczucie sensu działania. Stajesz się osobą zaborczą i osaczającą. Do innych ludzi podchodzisz z dużą nieufnością. Boisz się podjąć decyzję, odwlekasz ją w obawie przed negatywnymi scenariuszami, jakie kreślisz w swojej głowie. Chcesz się odważyć, ale brakuje Ci sił i motywacji do tego, aby ruszyć z miejsca.

Nawet, jeśli wszystko w Twoim życiu obiektywnie układa się pomyślnie, martwisz się o przyszłość. Boisz się utraty tego co masz. Pamiętaj, że ludzie, którzy dużo się martwią, żyją krócej. 

Wszystkie szkolenia Joanny Burnos

Rekomendują nas

Cena: 149 zł

Najczęściej zadawane pytania

Moja droga do martwienia się mniej zaczęła się od jednej książki. To szkolenie to pigułka wiedzy zawierająca metody, odbijacze, grafiki, które sprawdziłam na sobie i mojej rodzinie. To coś, co realnie działa, jeżeli do tematu podchodzimy z determinacją.

Obejrzyj materiał w całości, zacznij proszę od Wstępu – jest on bardzo ważny, podpowie Ci jak pracować z tym materiałem, tak aby był jak najbardziej efektywny.

To zestaw 10 afirmacji antyzmartwieniowych, który w chwilach zwątpienia przywoła Cię do porządku 😉

W nagraniu wykorzystujemy techniki treningu mentalnego, który w znakomitej większości przypadków jest wystarczającym narzędziem do tego, aby martwić się mniej. Ale we wstępie mówię też z pełną odpowiedzialnością o roli psychoterapii.