Indywidualne Szkolenia Online:

  • Szkolenia indywidualne w optymalnych sesjach trwających 60 minut
  • 3 tematy szkoleń do wyboru
  • Najbardziej przystępna, bezpieczna formuła online
  • Wymierne korzyści warte inwestycji
  • Program skrojony na indywidualne potrzeby każdej klientki i klienta
  • Wybór najbardziej dogodnej platformy online umożliwiającej przeprowadzenie video rozmowy i jak najbardziej „bezpośredniego” kontaktu
Odtwórz wideo

Dlaczego moje szkolenia są tak skuteczne?

Nazywam się Joanna Burnos. 

Wykorzystuję moje dotychczasowe doświadczenie zdobyte jako przedsiębiorczyni w branży konsultingowej, wykładowczyni akademicka, doradczyni ds. międzynarodowych oraz inwestorka w sektorze nieruchomości, aby wspierać ambitne osoby w rozwoju oraz pomagać im osiągać poszczególne cele w różnych dziedzinach życia. Wspieram i motywuję. Pomogę Ci dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Przekażę Ci skuteczną dawkę wiedzy merytorycznej i dodam energii do działania.

Dlaczego akurat 3 tematy – Pewność Siebie, Wystąpienia Publiczne i Przywództwo?

Pewność siebie, Wystąpienia publiczne i Przywództwo – to naturalna ścieżka każdej osoby, która marzy o sukcesie, której zależy na rozwoju i życiu pełnią życia.

Od Pewności Siebie wszystko się zaczyna, na jej braku wszystko kończy.

Wystąpienia Publiczne są nieodłącznym komponentem naszej codziennej komunikacji. Warto zadbać, aby była ona jak najbardziej efektywna.

Przywództwo – dziś potrzebujemy liderek i liderów nowej generacji. Są nam niezbędni zarówno w biznesie, życiu publicznym, jak i naszych domach.

Zastanów się spokojnie które z zagadnień stanowi obecnie dla Ciebie priorytet. Oczywiście z chęcią pomożemy Ci ustalić od jakiego obszaru najlepiej zacząć. Być może potrzebujesz połączenia powyższych tematów i zagadnień z nimi związanych. Program naszych spotkań zawsze adaptujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Ustalmy go mailowo, podczas rozmowy online bądź podczas tradycyjnej rozmowy telefonicznej, Ty zdecydujesz która forma prekonsultacji jest dla Ciebie bardziej komfortowa.

Pomogę Ci dokładnie tak jak tego potrzebujesz.

Przekażę Ci solidną dawkę wiedzy oraz motywacji, której każdy dzisiaj potrzebuje! Podczas szkolenia maksymalnie wykorzystamy nasz czas na poczynienie znacznych kroków w kierunku Twojego samorozwoju w wybranym zakresie.

Aż 6 powodów dla których warto:

Laureatka nagrody Polish BusinessWomen Awards

Aż 3 tematy szkoleń do wyboru!

Asset 1

Pewność Siebie

Pewność siebie to kluczowa kompetencja przyszłości. Punkt wyjścia do wszystkiego o czym w życiu marzymy.

Asset 2

Wystąpienia publiczne

Lęk, strach i wstyd przed wystąpieniami publicznymi towarzyszye większości osób. Dobra wiadomość jest taka, że można sobie z nimi poradzić. Umiejętności efektywnego, charyzmatycznego przemawiania można nauczyć każdą i każdego z Was.

Asset 3

Przywództwo

Największe potęgi rodzą się dzięki przywódcom, ale też przez nich często upadają. Bazą do budowania siebie jako liderki czy lidera jest zrozumienie kontekstu przywództwa oraz autodiagnoza oparta na samoświadomości.

Dlaczego warto umówić się przynajmniej na jedno indywidualne szkolenie?

Jako doświadczona liderka, mówczyni motywacyjna i autorka wielu kursów i szkoleń, jestem w stanie dokładnie odpowiedzieć na Twoje potrzeby oraz oczekiwania, zapewniając najwyższy poziom wsparcia i motywacji, dzięki któremu poprawisz znacznie poziom swojej wiedzy oraz umiejętności w zakresie 3 powyżej opisanych zagadnień. 

Nawiążemy z Tobą niezobowiązujący kontakt – otrzymasz wszystkie niezbędne szczegóły i ustalimy dogodny dla Ciebie termin właściwego szkolenia online.

Do momentu potwierdzenia przez Ciebie umówionego terminu zgłoszenie nie jest wiążące – klikając poniższy przycisk wyrażasz jedynie chęć wzięcia udziału!

Zainwestuj w siebie – może się to okazać najlepszą inwestycją w Twoim życiu!

Biorąc udział w szkoleniu indywidualnym otrzymasz:

20% zniżki na każde kolejne szkolenia indywidualne

30% zniżki na dostęp do innych szkoleń online

3 darmowe konsultacje mailowe przez następny rok

Szkolenia indywidualne pomogły już setkom osób!
Joannę Burnos rekomendują: